Warsztaty "Młodzież na Rozdrożu"

Konferencje Szkoleniowe

Maxximum wolności
Materiały pokonferencyjne

Maxximum wolności

"Love Story - o miłości i seksie we właściwym kontekście"

Love Story

Konferencja "Rodzina i szkoła wobec mody na igranie z seksualnością"

Konferencja Igranie z seksualnością

Konferencja "Młodzi i Seks"

Konferencja Młodzi i Seks

Spotkania

Spotkania

Polecamy

Listy od taty Młodzi i seks Tajemnica mózgu młodego człowieka

O nas

CrossRoads jest strategią funkcjonującą w co najmniej 50 krajach, skoncentrowaną na rozwijaniu pozytywnych wartości w życiu młodzieży. W obliczu ogromnych problemów społecznych m.in. HIV/AIDS promujemy zdrowy styl życia i zachęcamy do unikania ryzykownych zachowań. Chcemy docierać do intelektu, serca i woli młodych ludzi, aby podejmowali mądre i przemyślane decyzje.

Głównym narzędziem, z którego korzystamy jest program wychowawczy pt. “Młodzież na rozdrożu”. Nie jest to jedynie zestaw 30 profesjonalnie przygotowanych scenariuszy lekcji, ale interaktywny, kompleksowy i systematyczny sposób kształtowania charakteru i rozwijania umiejętności życiowych.

Program został przetłumaczony na 16 języków, w wielu krajach zyskał poparcie rządu, władz oświatowych i medycznych. Na przykład na Ukrainie został wpisany przez Ministerstwo Edukacji na listę rekomendowanych programów nauczania.

W Polsce pierwsza konferencja odbyła się w marcu 2004 r. Wzięło w niej udział około 100 osób, w tym wielu nauczycieli gimnazjum, przedstawiciele Centrum ds. AIDS i Narkomanii, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu oraz Centrum Metodycznego Pomocy Psychologiczno Pedagogicznej.

Nasze konferencje prowadzone są w sposób interaktywny i są bardzo pozytywnie odbierane przez uczestników. W opiniach, które otrzymujemy podkreślany jest profesjonalizm szkolenia, świetna atmosfera oraz możliwość uzyskania cennych materiałów do w pracy z młodzieżą, by wpływać na jej pozytywne zachowania.

Dowiedz się więcej o naszym PROGRAMIE!

Chcesz wiedzieć czym się zajmujemy? Dowiedz się o naszych DZIAŁANIACH!